SPOLOČNOSŤ ALASKA FOODS s.r.o.
Feature image

O Nás

Naša spoločnosť ALASKA FOODS s.r.o. má bohaté a dlhodobé skúsenosti v oblasti výroby kukuričných trubičiek plnených rôznymi druhmi krémov. Je dcérskou spoločnosťou MOHAMAD & NIZAR BATAL CO., ktorá zastrešuje viaceré podobné výrobné spoločnosti v iných oblastiach sveta.

ALASKA® je chránenou značkou vo všetkých krajinách Európskej únie a v iných krajinách sveta. Naše produkty si už vychutnávajú zákazníci na Slovensku, ako aj v mnohých ďalších kútoch sveta, vrátane Českej republiky, Maďarska, Poľska, Rumunska, Nemecka, Holandska, Sýrie, Egypta, Alžírska, Saudskej Arábie, Jordánska a Libanonu. V súčasnosti pracujeme na tom, aby naše výrobky spoznali zákazníci aj v ďalších krajinách.

Našim cieľom je osloviť čo najširšiu skupinu spotrebiteľov a ponúknuť im kvalitný zdravý produkt za primeranú cenu. Výberu surovín venujeme mimoriadnu pozornosť. Robíme všetko pre to, aby sme sa vyhli umelým prídavným látkam, aby výsledný produkt bol čo najviac na báze prírodných komponentov, spĺňal požiadavky zdravej výživy a zároveň si zachoval svoju lahodnú chuť a obľúbenosť.

Významnou charakteristikou nášho produktu je skutočnosť, že je vyrobený na báze kukuričnej krupice, ide o bezlepkový výrobok a môžu si ho vychutnať aj ľudia s celiakiou. Ďalšou významnou charakteristikou je, že pri výrobe nepoužívame palmový olej!!!

Veríme, že naša ALASKA® si získa aj Vaše chuťové poháriky a stane sa obľúbeným a zdravým doplnkom Vašej stravy a stravy Vašich detí.

Kompletné služby pre zákazníkov poskytujeme v rámci nášho areálu vo Vajkovciach, v ktorom sa nachádza sídlo spoločnosti, výrobná hala s modernou technológiou, ako aj skladové a administratívne priestory.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať (cez kontaktný formulár, telefonicky alebo e-mailom).